عبور از فیلترینگ فیسبوک

فیس بوک چیست و چه کاربردی دارد؟

FACEBOOK یک شبکه اجتماعی محبوب در سراسر جهان است که توسط مارک زاکربرگ و دوستانش در سال 2004 میلادی تاسیس شد.در ابتدای آغاز به کار , فیسبوک تنها برای دانشجویان دانشگاه هاروارد در دسترس بود.اما پس از گذشت زمان عضویت در این شبکه اجتماعی به شدت محبوب برای تمامی افراد بالای 13 در سراسر دنیا امکان پذیر شد.

دلایل محبوبیت و موفقیت شبکه اجتماعی فیسبوک کدامند؟

در حال حاظر شبکه اجتماعی FACEBOOK با بیش از 2 میلیارد کاربر محبوب ترین شبکه اجتماعی در سراسر جهان است.در رتبه بندی جهانی سایت الکسا , فیسبوک سومین سایت پربازدید در سراسر جهان می باشد.

فیسبوک امکانات زیادی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد که به دلیل همین امکانات بالا و همچنین رابط کاربری زیبا , از محبوبیت زیادی برخوردار است

فیلتر شکن برای فیس بوک

نسل جوان امروز به سادگی نمی فهمد زندگی قبل از فیس بوک چیست؟ و این درست است – بعضی از افراد حتی به این سرویس وابسته هستند که اغلب ساعتهای بیداری خود را به طور مداوم صرف پیام های دوستان خود، اسکن کردن به روز رسانی های اجتماعی و کلیک بر روی آخرین ویدئو های اینترنتی می کنند.

اما یک مشکل رایج دیگری نیز وجود دارد که بسیاری از مردم گرفتار آن می شوند. شما متوجه خواهید شد که فیس بوک به دلایل متفاوت در مکان های مختلف مسدود شده است.

البته همانطور که برای هر مشکل یک راه حل وجود دارد برای عبور از فیلترینگ فیسبوک , خرید فیلتر شکن راه حل شماست.

سانسور ملی فیسبوک

اولین دلیل این که فیسبوک مسدود شده است به علت سانسور ملی می باشد.دلایل ریشه ای که دولت ها برای سانسور فیس بوک انتخاب می کنند می توانند بسیار متفاوت باشند. به عنوان مثال، بسیاری از کشورها نمی خواهند مردم به ایدئولوژی های دینی رادیکال دسترسی داشته باشند که با احترام و سنت های مذهب کشورشان درگیر باشد. علاوه بر این، در بسیاری از کشورها در سراسر جهان، به دلیل محدودیت آزادی بیان، صادر شدن بیانیه درمورد سیاستمداران، شخصیت های عمومی و نهادهای دولتی غیر قانونی است. و از آنجا که فیس بوک قدرت اشتراک گذاری پیام های تصویری، نظرات، پیام ها و ایده ها را دارد، بسیاری از دولت ها می خواهند مانع از تغییرات سیاسی و تغییرات شدید در اندیشه شوند و مانع دسترسی به این نوع ایده ها شوند.

نحوه دسترسی به فیسبوک و عبور از فیلترینگ آن در ایران

خوشبختانه، شما می توانید FB را با یک اتصال VPN به راحتی باز کنید. علاوه بر این، یک تونل VPN به محافظت از داده های شما با رمزگذاری کمک خواهد کرد فیلتر شکن شما را از ISP ها، سازمان های دولتی و سازمان های جنایی محفوظ نگه می دارد.

استفاده از VPN (شبکه خصوصی مجازی) یا سرور پروکسی راه تضمین شده برای اتصال به وب سایت های مسدود شده است. این نه تنها محبوب ترین، بلکه  امن ترین روش است زیرا استفاده از vpn مقدمات ناشناس ماندن و امنیت آنلاین را فراهم می کند.