خرید vpn فیلتر شکن برای تلگرام

نحوه دریافت تلگرام در ایران؟

Telegram یک برنامه پیام رسانی است که در چند ماه گذشته به شدت محبوب بوده است، به خصوص برای کسانی که در جامعه سایبری به امنیت نیاز دارند. تلگرام برای همه دستگاه ها و سیستم عامل ها  iOS، Android، MacOS و ویندوز موجود و قابل دریافت می باشد.

چرا مردم تلگرام را دوست دارند؟

رمزگذاری اطلاعات به خصوص در کشور ها خاورمیانه که مردم آن نسبت به حکومت و فعالیت ها خود نگرانی شدید دارند , بسیار مهم است.

در مقایسه با برخی از رقبای خود مانند فیس بوک ، تلگرام  از لحاظ امنیتی برای کاربرانش دورتر پیش می رود. پیام های رمزگذاری شده را در یک برنامه پیام رسان به خوبی قرار می دهد. امنیت تلگرام برای مخاطبان تضمین شده است.

بنابراین برای افرادی که تحت سانسور شدید شبکه ها اجتماعی زندگی می کنند، Telegram یک راه فوق العاده برای حفظ حریم خصوصی و آزادی خود را فراهم می کند.

چرا ایران  تلگرام را مسدود کرد؟

امروز حدود نیمی از تقریبا 80 میلیون نفر از ایران از Telegram برای برقراری ارتباط و همچنین اهداف تجاری و سرگرمی استفاده می کنند.

“با توجه به شکایات مختلف علیه شبکه های اجتماعی Telegram توسط شهروندان ایرانی و بر اساس تقاضای سازمان های امنیتی برای مقابله با فعالیت های غیرقانونی Telegram، قوه قضائیه استفاده از آن را در ایران ممنوع کرده است.”

تلویزیون دولتی ایران

به گفته کاربران ایرانی در توییتر ، برقراری ارتباط بدون سانسور نیز یک عامل است که دولت ایران را وحشت زده می کند.

و از اول ماه مه 2018، ایران مسدود کردن استفاده از Telegram را آغاز کرد.

چگونه تلگرام را در ایران باز کنیم؟

پیشنهاد ما به شما برای دسترسی به تلگرام در کامپیوتر و گوشی ها هوشمند خرید vpn و استفاده از فیلتر شکن برای تلگرام می باشد.

هنگام استفاده از vpn تلگرام پیشنهاد می شود تا گزینه پیش فرض را انتخاب کنید تا به نزدیک ترین سرور متصل شوید.ما توصیه می کنیم یک سرور نزدیک به محل واقعی شما باشد، بنابراین شما می توانید سرعت بهتر را دریافت کنید.

فیلتر شکن برای تلگرام

جهت دسترسی به تلگرام می توانید از سرویس ها فیلتر شکن سایت bb-pl-sm استفاده کنید.

سرویس ها vpn pptp-l2tp , سیسکو vpn , ساکس و kerio vpn برای دسترسی به تلگرام در کامپیوتر بسیار مناسب می باشد.

فیلتر شکن تلگرام برای اندروید و ios

جهت دسترسی به تلگرام در گوشی ها هوشمند اندروید و ios می توانید از cisco vpn و openvpn استفاده کنید.

همچنین سرویس vpn ikev2 از سرعت و امنیت بالایی برای استفاد در گوشی ها هوشمند برخوردار است.

شما اکنون آزاد هستید و می توانید در Telegram خود وارد شوید.