خرید vpn اندروید

خرید vpn اندروید با رمزگذاری AES 256

تلفن ها همراه به سرعت در حال تبدیل شدن به یک جایگزین مناب برای کامپیوتر ها شخصی هستند.با پردازنده ها قدرمتند جدید و صفحه نمایش ها باریک , تمامی نیاز ها کاربران را رفع می کنند.

با استفاده از تلفن Android خود، می توانید فیلم ها را پخش کنید، بازی کنید، از بانکداری آنلاین استفاده کنید و اینترنت را در هر کجا که هستید همراه خود داشته باشید.

گوشی ها اندروید از امنیت مناسبی برخوردار هستند اما هنگام استفاده از اینترنت Wi-Fi عمومی یا حتی اتصالات 4G و 5G در تلفن Android ممکن است اطلاعات ما در معرض خطر و سو استفاده قرار بگیرد.

اگر می خواهید امنیت آنلاین خود را حفظ کنید , بهترین راه برای شما خرید vpn برای سیستم عامل اندروید می باشد.با وی پی ان اندروید داده ها و اطلاعات خصوصی از، ISP ها، هکر ها و سارقان اطلاعات در امان خواهد ماند.

خرید vpn اندروید

BB-PL-SM Secure Android چگونه کار میکند؟

BB-PL-SM از سریعترین و قوی ترین پروتکل ها برای امنیت گوشی آندروید شما با رمزگذاری درجه نظامی استفاده می کند. ما از پروتکل های IPsec، IKEv2، OpenVPN، Anyconnect / Openconnect در کنار یک آدرس IP ناشناس استفاده می کنیم که ترافیک اینترنت شما را غیر قابل خواندن می کند. شما می توانید اطمینان حاصل کنید که داده های مورد استفاده شما رمزگذاری شده و خصوصی باقی می ماند، زیرا ما یک خط 100٪ بدون ورود به سیستم داریم و می توانید با خرید vpn اندروید از  ویژگی  نامرئی BB-PL-SM که برای وی پی ان اندروید است , استفاده کنید تا حتی قوی ترین فایروال ها را برای انسداد محتویات پشت سر بگذارید.

خرید vpn اندروید

BB-PL-SM یک VPN واقعی است

بر خلاف سرویس ها وی پی ان رایگان اندروید , که در حال گسترش می باشند , سرویس vpn اندروید BB-Pl-SM هیچ گونه محدودیتی در استفاده و دانلود ندارد.

َما با خرید vpn اندروید هیچ گونه محدودیتی در استفاده ا و دانلود torrent نخواهید داشت.ما برای سرویس ها vpn اندروید آی پی اختصاصی نیز در نظر گرفته ایم.

سرویس ها vpn اندروید ما ,شبکه بهینه سازی شده با لوکیشن هایی در سراسر  جهان با سرعت بالا را در هر دستگاه اندرویدی فراهم می کند.

BB-PL-SM for Android  دارای بسیاری از تنظیمات امنیتی قدرتمندی است که شما در جای دیگر نمی توانید پیدا کنید – مانند ویژگی های اتصال خودکار.

خرید vpn اندروید

چرا وی پی ان BB-PL-SM یک vpn مناسب برای سیستم عامل اندروید است؟

خرید vpn اندروید

BB-PL-SM for Android دسترسی نامحدود به اینترنت با سرعت بالا و سرورهای زیاد تنها با 5 هزار تومان در ماه , بدون هیچ گونه محدودیت.

خرید vpn اندروید

اگر تمایل دارید از وی پی ان هم در گوشی و هم در کامپیوتر خود استفاده کنید هیچ مشکی نیست ,BB-PL-SM به طور کامل چند پلت فرم با برنامه های به طور مداوم به روز شده برای PC، Mac، Linux، iOS ارائه می دهد.

خرید vpn اندروید

تیم خدمات مشتری 24 ساعته در 7 روز هفته برای پشتیبانی