خرید vpn آیفون

خدمات خرید vpn آیفون در iOS برای آیفون و iPad

محصولات اپل از تلفن های  پیشرفته و امن در جهان هستند. هر ساله نوآوری های جدید، پیشرفت های سخت افزاری و برنامه های بیشتری را در فروشگاه App مشاهده می کنیم. این پیشرفتها به این معنی است که مردم بیشتر از وبسایتها و همچنین برنامه ها و خدمات به صورت شبانه روزی و در محل کار یا دانشگاه استفاده میکنند. در حالیکه قابلیت استفاده از تلفن همراه و اتصال به اینترنت در حال گسترش است، داده ها نیز همچنان رشد می کنند. اگر میخواهید دادههای خود را حفظ کنید، گذرواژهها، عکسها و اطلاعات شخصی خود را بر روی آی فون خود نگه دارید – بدون شک بدون نیاز به یک VPN مانند BB-PLSM خواهید داشت.

چرا VPG BB-PL-SM برای آیفون استفاده می شود؟

امنیت سخت افزار آیفون عالی است، اما اتصال به نقاط مهم Wi-Fi عمومی غیرقانونی، داستان دیگری است. هنگام اتصال به اینترنت بر روی تلفن خود در مکان هایی نظیر استارباکس، فرودگاه ها، کافی نت ها، کتابخانه ها و یا مکان های دیگر که دارای Wi-Fi عمومی رایگان هستند، به یک کانون ارتباطی متصل می شوید که هیچ امنیت و مسئولیتی ندارد که اطلاعات خود را خصوصی نگه دارید. این بدان معنی است که هرچند که با استفاده از Wi-Fi عمومی، هر کسی که با دانش پایه از sniffers بسته می تواند رمز عبور و اطلاعات خود را به راحتی از آی فون خود را سرقت کند.

چگونه خرید vpn آیفون از آی فون محافظت می کند؟

BB-PL-SM شما را قادر می سازد تا ترافیک اینترنتی خود را رمزگذاری کنید و آن را غیر قابل خواندن و ایمن شدن به هر گونه اسنوپرس. هنگام استفاده از BB-PL-SM بر روی آی فون خود، تمام داده های خروجی از برنامه های متصل به اینترنت با رمزگذاری VPN مهر و موم شده است. BB-PL-SM گزینه انتخاب سریعترین و قویترین پروتکلها مانند IPsec، IKEv2، OpenVPN و Anyconnect / Openconnect را انتخاب می کند. نه تنها می توانید امن در حالی که بر روی بروید، اما شما همچنین می توانید از BB-PL-SM در آی فون خود را برای دسترسی به وب سایت های unblocked حتی با فایروال های سخت در حال حاضر استفاده کنید. لذت بردن از یوتیوب، فیس بوک، Reddit و سرویس های جریان با BB-PL-SM VPN برای iPhone.

چه چیزی باعث می شود خرید vpn آیفون BB-PL-SM “ویژه” باشد؟

بر خلاف اکثر VPN های موبایل رایگان در فروشگاه App، BB-PL-SM اطلاعات کاربری شما را حفظ نمی کند و یا آن را وارد نمی کند. ما هرگز اطلاعات کاربر را براساس نحوه استفاده از اینترنت ذخیره نمی کنیم. ما حریم خصوصی و امنیت شما را محرمانه و خصوصی نگه می داریم. علاوه بر این، ما هیچ پهنای باند، سرور یا هر گونه محدودیت دیگر نداریم.